Про наш чай

З 1753

Експерти Піквік обирають чайне листя високої якості.

Ми хочемо розказати вам про це більше.

Що таке чай?

Чорний чай

Чорний чай у Китаї називають червоним чаєм , який отримують із листя чайної рослини Camellia Sinensis. Чорний чай - це чай, який був повністю окислений. Окислення - це процес, який надає чаю смак і аромат. Чорний чай є найбільш споживаним чаєм у світі. Крім того, він також є основою для багатьох інших смаків чаю, таких як наші фруктові чаї, такі як Strawberry (Полуниця), Forest Fruit (Лісові фрукти) та Earl grey (Ерл Грей).

Зелений чай

Зелений чай походить із того ж чайного куща Camellia Sinensis, що й чорний чай. Однак, зелений чай піддається мінімальному окисленню в процесі виробництва. Нагрівання вбиває ферменти (ензими) оксидазу. В результаті чайне листя зберігає свій первинний зелений колір і смак. В Азії зелений чай давно користується популярністю і відомий своїми позитивними властивостями.

Ройбуш

Ройбуш походить із рослини, яка в природі зустрічається в районі Седерберг у Південній Африці. Ройбуш не походить із чайного куща, тому насправді не є чаєм. Листя рослини збирають, товчуть і ставлять на сонце для окислення. На останній фазі ройбуш набуває червонувато-коричневого кольору. На відміну від справжнього чаю, ройбуш не містить кофеїну.

Трав’яний чай – це не чай

Маємо дещо визнати…

Тому що тут взагалі немає чайного листя! Трав'яні чаї містять натуральні трави, які надають чаю смаку. Хоча це не має значення, адже трав’яні чаї не менш смачні!

Звідки ми беремо чайне листя?

Pickwick використовує чайне листя з усього світу, включаючи Індію, Шрі-Ланку, Індонезію, Китай, Малаві та Південну Африку. У цих країнах ідеальний клімат і високі плантації. І від цього чай стає тільки смачнішим!

Rainforest Alliance


Rainforest Alliance — це міжнародна некомерційна організація, яка прагне створити краще майбутнє для людей і природи. Співпрацюючи з багатьма зацікавленими сторонами, включаючи фермерів, підприємства та споживачів, Rainforest Alliance прагне захистити ліси, покращити засоби до існування фермерів і лісових громад, і допомогти їм адаптуватися до зміни клімату. Фермерів навчають кращим методам ведення сільського господарства відповідно до стандартів цієї організації ( Rainforest Alliance Sustainable Agricultural Standard).

www.rainforest-alliance.org 

Етичне чайне партнерство


Pickwick формує Ethical Tea Partnership з низкою інших міжнародних чайних компаній. Разом ми працюємо над покращенням умов праці та життя людей, які працюють у виробництві чаю. Ми прагнемо до здорової чайної промисловості, яка є не тільки соціально справедливою, але й поважає навколишнє середовище. Весь чай, який Pickwick купує, надходить із чайних заводів, які беруть участь у програмі ETP.

www.ethicalteapartnership.org

 

 

Програма корпоративної відповідальності

У JACOBS DOUWE EGBERTS нами керує пристрасть до кави та чаю, турбота про людей і повага до навколишнього середовища. Докладніше про нашу програму корпоративної відповідальності читайте тут.

https://www.jacobsdouweegberts.com/cr/