Наш шлях до сталого розвитку

Тема сталого розвитку стає все більш важливою для нашого суспільства. З огляду на ситуацію з навколишнім середовищем ми робимо все більше кроків у цьому напрямку. Крім того, Pickwick краще за всіх знає, наскільки відповідальним може бути виробництво чаю, тому ми інвестуємо в цінні моменти чаювання. Як ми це робимо? Про це ви можете прочитати нижче.

Для відповідального
вирощування


Звідки чай Піквік?

Rainforest Alliance + Thea Leafs(2).png

Rainforest Alliance (RA)

Відповідальне вирощування чайного листя має для нас величезне значення. Ось чому Pickwick отримує чайне листя тільки з сертифікованих чайних плантацій Rainforest Alliance. Таким чином ми точно знаємо, що наш чай виготовляється екологічно, а фермер отримує необхідну підтримку. На сьогодні уся лінійка чаю Pickwick сертифікована RA!

Ви можете прочитати більше про Rainforest Alliance тут

Етичне чайне партнерство

Разом з Pickwick ми хочемо зробити позитивні зміни в чайній промисловості. Саме тому разом з іншими організаціями ми заснували Ethical Tea Partnership( етичне чайне партнерство), яке захищає чайних фермерів і покращує умови їхнього життя. Наприклад, у Руанді фермери, які виробляють чай, навчаються менеджменту, вони вчаться розумніше інвестувати, а між чоловіками та жінками зростає рівність.

Ви можете прочитати більше про Ethical Tea Partnership тут

Менше відходів,
більше переробки


Наскільки наша упаковка чаю є екологічною?

Icon-Composteerbaar-Theezakje_3(2).jpg

Компостовані чайні пакетики

Разом з урядом, переробниками відходів та іншими чайними компаніями в Нідерландах ми взяли на себе зобов’язання промислово компостувати чайні пакетики. Відтепер усі чайні пакетики Pickwick можна утилізувати разом з органічними відходами. Хороші новини, адже чайні пакетики зрештою забезпечують чистіший компост. Усі чайні пакетики з усього нашого портфоліо можна утилізувати разом з органічними відходами.

Icon-Geen-plastic-Verpakkingsmateriaal(2).jpg

Коробки без плівки

Pickwick хоче зробити внесок у зменшення пакувального матеріалу. Ось чому ми зайняті розробкою коробки Pickwick без пластикової плівки з такою ж якістю, як є зараз. Інформація про це з’явиться, коли вони почнуть надходити. До того часу ви можете переробляти плівку, сортуючи її разом із пластиковими відходами. Лінійка трав'яного чаю з вітамінами Pickwick Herbal Super Blends вже має тільки картонну упаковку.

Recycling_icon(2).jpg

Переробка!

Наші чайні пакетики вже багато років упаковуються в паперові конверти. Дані конверти упаковані в картонні коробки. Це зберігає якість чаю та дозволяє розрізняти різні смаки чаю. Це так знайомо. Не забувайте, що цю паперову упаковку можна переробити. Отже, якщо ви більше не використовуєте упаковку, її можна утилізувати разом зі старим папером!

Icon-Productie(5).jpg

Зелена енергія

Чи знаєте ви, що для виробництва чаю використовується природне паливо? На заводі в Яуре нашої материнської компанії Jacobs Douwe Egberts крім чаю виробляють каву. У процесі заварювання кави утворюється «кавова гуща». Ми спалюємо це та використовуємо для опалення наших парових котлів. Ми використовуємо енергію, яка вивільняється для нашого виробництва чаю та еквівалентна електроенергії, споживаній приблизно 2000 домогосподарствами.

Більше цінних
чайних моментів


Так просто, але такий ефект

На шляху до сталого розвитку


Що я можу зробити сам?

Пити чай вдома

Якщо ви хочете приготувати чашку чаю, кип’ятіть лише необхідну кількість води. Це також економить трохи енергії. Ви також можете випити чашечку гарячого чаю, виходячи на вулицю, бажано не з одноразової чашки, а з термоса. Це не тільки робить споживання приємнішим, але й краще для навколишнього середовища.

Сортування

Ви можете зробити свій внесок у процес переробки, сортуючи відходи від упаковки чаю в потрібному місці. Пластикову плівку навколо упаковки можна утилізувати зі спеціальним пластиковим контейнером для сміття, картонну коробку та паперові конверти зі старим папером і пакетик чаю із залишками відходів.

Повторне використання

Нашу упаковку для чаю Pickwick можна використовувати різними способами. Деякі любителі чаю залишають зручні коробки від чаю для зберігання, інші використовують їх як матеріал для рукоділля.